Jak mam sobie poradzić z takimi problemami po zdradzie?

2 tygodnie temu dowiedziałam się o zdradzie(2.5 roku związku, pół roku zdrad i kłamstw ale boję się że więcej). Dobija mnie to. Od tego czasu mam epizody chyba depresji oraz nawracających lęków. Poza tym ściśnięty żołądek przez co jem mniej niz powinnam i problemy z zaśnięciem. Pomaga mi w spaniu tylko muzyka i alkohol niestety. Prawie codziennie płacze i to nawet się zdarzyło 3/4 godziny. W dni robicze jest lepiej bo jestem zmeczona pracą. W pracy też mysli krążą wokół tego związku. Czuje jakbym straciła wszystko. Jak z tym walczyć jeśli nie mam możliwości w ciągu kilku miesięcy zapisać się na wizytę? Chce normalnie funkcjonować. Z góry dziękuję za pomoc

Dzień dobry,

Pisze Pani o trudnościach w codziennym funkcjonowaniu od dwóch tygodni w odpowiedzi na wydarzenia, które Panią spotkały. Pisze Pani jak bardzo jest Pani trudno, jak bardzo się Pani zmaga. Wspomina Pani o braku możliwości zapisania się na wizytę. Jaką wizytę ma Pani na myśli? Jakie są przeszkody, co uniemożliwia zapisanie się na wizytę?

Aniceta Kijewska

psycholożka

aniceta.pl