Jak można pozbyć się koszmarów?

Witam,mam pewien problem ze snem.Mianowicie raz na dłuższy czas śni mi się koszmar jest on bardzo prawdziwy a gdy się obudzę i otworze oczy postać ze snu stoi przede mną zazwyczaj są to kobiety(na każdy sen inna) wyglądające normalnie jednak w pewnym momencie zmieniają się one w coś jakby upiory chcące zrobić mi krzywdę dopiero zawołanie kogoś sprawia że znikają.Zawsze po takim śnie jestem bardzo wystraszony i cały mokry.Co to może być za przypadłość i czy można się tego jakoś pozbyć?

Dzień dobry Panu,

Dziękuję panu za kontakt :)

Opisane przez Pana symptomy są wskazaniem do bezpośredniej konsultacji diagnostycznej
w Poradni Leczenia Zaburzeń Snu albo w Poradni Zdrowia Psychicznego, celem dotarcia do źródła niepokojących Pana treści sennych.

Z życzeniami pomyślności,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605