Jak należy przeprowadzić na zębach u dziecka te zabiegi?

Synek musi mieć podcięte wędzidełko. Niestety ma tez ząbki do leczenia. Synek ma autyzm w związku zabiegi te musza być wykonane pod narkoza. Czy jest możliwość wykonania tych dwóch zabiegów na jednej wizycie? Jeżeli nie, to, od którego zacząć. Z góry dziękuję za odpowiedz

Najlepiej najpierw skonsultować się z lekarzem, który będzie przeprowadzał zabieg, czy leczenie próchnicy i podcięcie wędzidełka (które? języka, wargi?) można wykonać na jednej wizycie. Z reguły nieleczona próchnica stanowi ognisko zakażenia w jamie ustnej więc bez leczenia próchnicy w pierwszej kolejności nie zalecałabym wykonywania tylko podcięcia wędzidełka. Może to wpłynąć na gojenie.