Jak naprawić swój metabolizm?

Witam, Jak naprawić swój metabolizm? Rozwaliłam go przez małokaloryczne posiłki ( ok. 500-900 kcal dziennie). Wagę mam w normie, ćwiczę codziennie. Zrozumiałam, że zrobiłam źle lecz jak mam zwiększyć kaloryczność aby nie przytyć? Jak ten proces powinien wyglądać? Proszę o radę. Z góry dziękuję .

Witam. Proponowałabym Pani udać się do dietetyka żeby ustalić plan zwiększania kaloryczności jednocześnie kontrolując takie parametry jak masa ciała, tkanka tłuszczowa, masa mięśniowa. Samemu można to zrobić tak, że stopniowo zwiększa Pani kaloryczność o 100kcal na tydzień lub na dwa tygodnie.