Zapytaj lekarza

7 3 6 , 7 1 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jak ocalić związek z partnerką?

jak moge ocalic zwiazek z moja partnerka gdzie mamy wspolnie dziecko, jakie czyny wykonac jak pokazac jej ze mi zalezy na corce jak i partnerce?jak walczyc, bo chodzi o dobro dziecka.
MĘŻCZYZNA, 34 LAT ponad rok temu

Akcje edukacyjne a rzucanie palenia

Wiele kobiet nie rezygnuje z palenia podczas ciąży. Czy można w jakiś sposób zmienić tę sytuację? Czy akcje edukacyjne mogą cokolwiek zmienić? Obejrzyj film i dowiedz się więcej na ten temat.

Witam Pana,
Proszę spróbować zachęcić partnerkę od wizyty u psychoterapeuty pracującego z parami.
Pozdrawiam serdecznie,
Małgorzata Bukowska

0

Dzień dobry!

Domyślam się, że Państwa związek przechodzi kryzys i serdecznie współczuję ten trudnej dla Pana sytuacji. Niestety, nie wspomina Pan o żadnych okolicznościach, źródłach ani przebiegu tego kryzysu, a także, jak układała się Państwa relacja wcześniej. Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa i większa ilość informacji, aby lepiej zrozumieć Państwa położenie i szukać możliwych dróg rozwiązania.
Może Pan skorzystać z indywidualnych konsultacji psychologicznych, ale także z wspólnie, z terapii partnerskiej, jeśli Pana partnerka wyrazi taką gotowość.

Pozdrawiam!

Psycholog, seksuolog i mediator rodzinny. Członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.
0

Witam.
Po pierwsze powiedzieć jej o swoich uczuciach i zamiarach i motywach ratowania związku. Po drugie poprzeć swoje słowa czynami, troską, uwagą czasem, który poświęci Pan dziecku i jej. Po trzecie wreszcie zastanowić się, co było powodem kryzysu i starać się zmienić sprawy, które szwankowały w Państwa relacji. Oczywiście zawsze też można skorzystać z pomocy specjalisty - psychologa pracującego z parami. Pozdrawiam

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy