Kłótnia po zaręczynach

Po zareczynach poklocilismy się. Nie podobało jej sie za bardzo. Wygarnelem jejze jest materialistka. Zle miejsce itp. Wczesniej tez juz sie zle dzialo. Mówiłem jej , ze cos jest nie tak . Ale nie bylo tragedii. Bylo nam bardzo db. Plany o slubie z jej strony. Powiedziałem jej ze jak tak dallej bedzie nic nie zmienimy slubu nie bedzie. Mialem kryzys , balem sie o nas. Teraz dwa tyg po zareczynach ona chce przerwy. Nie moge sie do niej wcale odzywać anis sms ani w pracy. Niby mnie kocha. Co dale

Dobrze jest jak najwięcej rozmawiać i wspólnie popatrzeć w przyszłość.
Pozdrawiam.

W związku należy mówić wprost o swoich oczekiwaniach, obawach, uczuciach. Inaczej relacja przeradza się w skradanie sie do siebie. Stosowanie gierek, by coś udowodnić, coś pokazać, rzadko pomaga, bo druga osoba może mieć inne interpretacje. Jeśli chcemy zmiany, ustalamy wspólnie co zmieniamy i się tego trzymamy. By się udało, potrzebne jest zaangażowanie dwóch stron.
Pisze Pan, że plany były z jej strony, jednak to Pan się oświadczył, jak rozumiem? Czyny mają swoje konsekwencje. Zaręczyny, ślub to poważne sprawy. Zachęcam to otwartej rozmowy. Wygląda na to, że obydwoje potrzebujecie jeszcze czasu, by dojrzeć do decyzji o wspólnej przyszłości.
Pozdrawiam.

Dzień dobry, myślę że warto otwarcie porozmawiać z narzeczoną o pana obawach oraz zapytać czego oczekuje partnerka. Pomocne moga sie dla państwa okazać wizyty u psychoterapeuty pracującego z parami, podczas takich wizyt możecie państwo popracować nad własną komunikację. Pozdrawiam.