Jak odzyskać kontrolę nad swoim życiem?

Mam wrazenie, ze stracilam kontrole...Odczuwam wewnterzny lek, niepokoj, zle o sobie mysle co sprawia ze mysle ze inni mysla podobnie. Mam wrazenie ze prowadze z soba wewnetrzna walke. Niczego juz nie jestem pewna wszystko musze sobie sama udowadniac. Ciezko jest mi sie cieszyc i zaczelam sie izolowac co zupelnie do mnie nie pasuje. Odczuwam rowniez ciagle zmeczenie i brak mi mojej dawnej enrgii do dzialania.

Warto podjąć konsultację psychologiczną. Podobne objawy mogą być zarówno sygnałem przemęczenia czy kryzysu,potrzeby zmiany w życiu, jak i sygnalizować poważniejsze trudności (np depresję). Specjalista zdiagnozuje i poleci najlepsze metody poradzenia sobie (psychoterapia, farmakoterapia, inne badania specjalistyczne).

Witam,

Proponuję wizytę u psychologa/psychoterapeuty. Kilka wizyt pozwoli nazwać problem, postawić diagnozę i sprawdzić, czy potrzebuje Pani psychoterapii, a jeśli tak to jakiego rodzaju, czy wystarczy kilka porad i będzie Pani wiedziała co robić. Być może warto, by rozważyła Pani także wizytę u lekarza psychiatry. Lekarz będzie mógł sprawdzić możliwe somatyczne tło trudności. Im więcej dowie się Pani na temat tego, co się dzieje, tym myślę łatwiej będzie Pani sobie z tym poradzić.

Pozdrawiam i życzę sukcesu
Karolina Matlak

Witam Panią
Pani objawy wskazują na zaburzenia lękowe.
Jednak rzetelną diagnozę można postawić
tylko podczas osobistej konsultacji.
Bardzo ważne jest, żeby Pani problem został
prawidłowo zdiagnozowany i żeby Pani rozpoczęła
leczenie ewentualnie psychoterapię, gdyż Pani lęki
faktycznie mogą doprowadzić do izolacji społecznej.
Mogą też pojawić się problemy zdrowotne.
Dlatego zachęcam Panią do skorzystania z psychoterapii.
Terapeuta pomoże Pani uporać się zarówno
z objawami jak i przyczynami lęków
oraz ich konsekwencjami.
Gdyby chciała Pani porozmawiać ze mną
o problemie, to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl