Jak pogodzić się z przeszłością seksualną dziewczyny?

Nie potrafię pogodzić się z przeszłością seksualną mojej dziewczyny. Wiedziałem, że miała 2 partnerów przede mną, ale jakoś mnie to nie dotykało osobiście, dopiero gdy przy jakiejś rozmowie powiedziała, ze "lubi wspólne prysznice"to wtedy dotarło do mnie, to wszystko. Zacząłem wypytywać i teraz nie mogę się uwolnić od natrętnych myśli z tym związanych. Myślę o tym codziennie od 4 miesięcy. Ciągle płacze :( Staram się odsuwać te myśli ale to nic nie daje. Proszę o pomoc bo nie wytrzymuje. :(

Rzeczywiście wygląda na to, że trudno Panu pogodzić się z tym że Pana dziewcyzna miałą jakieś życie seksualne przed Panem. Z drugiej strony, to z Panem obecnie jest w zwiażku i rozumiem, że sugestia wspólnych pryszniców dotyczyła ich relalizacji włąsnie z Panem. Proszę się nie zadręczac w pojedynkę a porozmawiać ze swoja dziewczyną. Gdyby to nie pomogło proszę umówić sie na spotkanie z psychologiem.

Witam,
takie myśli zawsze warto jest przeanalizować, poznać przyczynę ich natrętności oraz zwyczajnie z nimi walczyć. Dobrym miejscem do tego jest psychoterapia. Jeśli pozna Pan ich przyczyny, przyczyny tej ich natrętności będzie sobie Pan mógł z nimi radzić i jednocześnie przyniesie to korzyść dla związku. W terapii także jest miejsce do bezpośredniej pracy z myślami natrętnymi, ich minimalizowania. Zachęcam do podjęcia terapii. Istniała by być może także możliwość doraźnego zastosowania jakiejś farmakoterapii, jednak mocno zachęcam do terapii, ta forma bardziej kompleksowo rozwiązuje problem. W razie pytań czy wątpliwości zapraszam do indywidualnego kontaktu. Pozdrawiam.