Jak pokazać swoja wartość byłej dziewczynie?

Jak pokazać byłej dziewczynie że straciła porządnego chłopaka i żeby ciekawiło ją co u mnie? Proszę o dość złożona wypowiedź.

Witam,
jeżeli dziewczyna zakończyła znajomość to na pewno miała ku temu powody. Jeżeli do tej pory nie była ciekawa co u Pana słychać i nie odezwała się to nie ma sposoby żeby ją nakłonić do tego. Może się Pan sam do niej odezwać i zobaczyć czy będzie zainteresowana kontaktem. Najlepiej jednak byłoby zapomnieć o przeszłości i skupić się na tym co jest przed Panem.

Pozdrawiam
http://www.centrum-sensis.pl

Witaj,
musisz wiedzieć,co dla Twojej dziewczyny jest wartością,bo niekoniecznie może to być to samo,co dla Ciebie,ani to,co myślisz,że dla niej jest.
Chcę Ci również zwrócić uwage,że portal ABC ZDROWIE nie jest poradnią on line,w której prowadzi sie psychoterapię sesja po sesji,ani też nawet treningiem umiejętności ,który musi odbywać się wystarczająco długo,by zrozumieć siebie i doświadczyć skutków swoich poglądów,przekonań ,zachowań itp.POlecam więc,byś spróbował "zbadać "powyższe przekonania i ich skuteczność w sposób,jaki wspomniałam i w trybie "stacjonarnych"wizyt.
Trzymam kciuki i pozdrawiam.