Jak pokonać pustkę w głowie?

pustka w glowie brak tematów do rozowy z ludzmi przez to ciezko chodzic mi do pracy czuje wyciszenie i spokó co robic gdy mi to utrudnia zycie chcialabym rozmawiac z ludzmi

Witam Panią
Na podstawie Pani szczątkowego opisu trudno rozpoznać
Pani problem i rzetelnie odpowiedzieć na Pani pytanie.
Przede wszystkim ważne jest, żeby Pani problem został
prawidłowo zdiagnozowany.
Aby skutecznie Pani pomóc, należy dotrzeć do źródła Pani
problemu i na tej podstawie opracować właściwą metodę terapii.
Zachęcam Panią do skonsultowania problemu z psychologiem.
Gdyby chciała Pani porozmawiać ze mną o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl

Dzień dobry. Nie wiem czy to poczucie osamotnienia i pewnego rodzaju izolacji towarzyszy Pani od dłuższego czasu, czy ma miejsce tylko w ostatnim czasie. Być może wydarzyło się coś w Pani życiu, co spowodowało wycofanie się z kontaktów i wymagałoby tylko korekty. Jeżeli jednak podobne trudności mają miejsce w dłuższym czasie i raczej są pewną stałą cechą charakterystyczną, być może zmiana wymagałaby głębszej pracy. W obu przypadkach pomocna byłaby z pewnością interwencja terapeutyczna, która pozwoliłaby na poprawienie Pani kondycji psychicznej i wpłynęła także na poprawienie umiejętności interpersonalnych. Zachęcam Panią do umówienia się na konsultację psychologiczna w celu omówienia sytuacji i przeanalizowania możliwych działań psychologicznych. Pozdrawiam serdecznie.