Jak polepszyć jakość snu?

Od paru lat mam problem podczas spania. Spiac na prawym boku(twarzą do sciany) zatyka mi się cały nos albo prawa badz lewa dziurka. Nie ma znaczenia pora roku , czy zima i samo grzewczy czy Lato i alergia. Budze się czasami w nocy z wrażeniem ,że się dusze ,.bo nie mogę złapać tchu. Staram się , by okno zawsze było uchylone ,a kaloryfer wyłączony.

Witam Panią,

warto skonsultować powyższy problem z alergologiem - być może lepiej byłoby stosować leki na alergię przed snem. Ponadto wskazana jest konsultacja z laryngologiem. W przypadku wykluczenia podłoża fizycznego Pani problemów proszę przemyśleć spotkanie z psychologiem a także możliwość podjęcia psychoterapii, która pomoże przywrócić zdrowy i spokojny sen.

Pozdrawiam,

Klaudia Zasowska