Jak polepszyć samopoczucie syna po złej diagnozie?

Mam problem z synem.Ostatnio jest po dwuch operacjach na siatkówkę w oku.Ostatnio byliśmy prywatnie na konsultacji w klinice 2000 i tam lekarz mu powiedział że nie będzie widział na to oko i się załamał psychicznie mówi że nie ma po co żyć nie widząc na to oko boję się że może zrobic sobie coś złego nawet mówi że się zabije bo nie ma po co żyć.

Witam Panią
Proponuję aby syn bardo szybko zgłosił się do psychoterapeuty, ponieważ nie poradzi sobie z problemem jaki się wytworzył w jego ciele i psychice. Oczy są niezwykle ważnym komunikatorem więc trzeba aby ktoś go wsparł i pomógł w zrozumieniu problemu jaki zaistniał, ma jeszcze do dyspozycji drugie oko i to jest bardzo ważne. Znam osoby które w takich sytuacjach dobrze sobie radzą. Proszą o kontakt telefoniczny Panią lub syna. Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego w Nowym Roku.