Jak pomóc partnerowi, który w weekendy pije?

Mam problem z partnerem który w tygodniu pracuję a w weekendy znika i pije. Nie wiem jak ku pomoc a chciałabym bo to dobry człowiek niestety nie potrafi sobie z tym poradzić i często udaje że nie ma problemu albo zgarnia że to moja wina. Mamy dwoje dzieci jedno z mojego poprzedniego związku drugie nasze wspólne, wiem że nas kocha ale gdy zaczyna pic to tak jakby nas nie było. Już nieraz mu mówiłam że odejdę of niego działało to tylko na chwilę może dobrze gdybym tak zrobiła może by się otrząsnąć. Nie wiem już co robić bo rozmowy nie pomagają przychodzi weekend i znów robi to samo

To trudny problem,ale wart zachodu.
Pozdrawiam serdecznie i zachęcam do kontaktu z najbliższą placówką leczenia uzaleznień,gdzie dostanie Pani wszelkie potrzebne informacje i wskazówki.