Jak pomóc sobie w tej patowej sytuacji?

jestem w patowej sytuacji. musiałam wrócić do kraju. tata od lat niby jest za granicą a urzęduje w budynku który jest w połowie jego w połowie mój - wysyłałam u pieniądze na podatek często nie płacł.kilka razy spłacałam kredyty na ojca brane spore sumy. przepuścił dwa majątki za które mógłby super żyć do końca swoich dni. znowu pojawiają się jacyś komornicy - leczyłam się psychologicznie i nie tylko - mam małe dziecko w okresie ząbkowania. ojciec szantażuje i jest destrukcyjny.

Dzień dobry, myślę że najlepszym rozwiązaniem będzie odciąć się od problemów ojca oraz nie liczyć na jego pomoc. Jak dobrze zrozumiałam zawodzi i nie można na niego liczyć. Niestety domyślam się że to będzie bardzo trudne. Może warto pomyśleć o konsultacji psychologicznej. Wizyta u psychologa pomoże poukładać sobie pewne kwestie, nabrać siły do wprowadzenia zmian, postawienia granic.
Pozdrawiam A. Pacia

Dzień Dobry Pani,

Potrzebuje Pani rozmowy i wsparcia psychologa, by mogła Pani w sposób zdecydowany i skuteczny zadbać o swoje potrzeby i swojego Dziecka.

Może Pani skorzystać z bezpłatnego Kryzysowego Telefonu Zaufania, nr 116 123,
czynnego codziennie, od 14.00-22.00.
Oferta jest dla Osób potrzebujących szybkiego wsparcia i porady psychologicznej, po wstępnym rozpoznaniu sprawy.

Gdyby miała Pani życzenie takiej rozmowy ze mną, zapraszam do kontaktu na Skype.

Z przesłaniem powodzenia i odwagi,
irena.mielnik.madej@gmail.com