Jak pomóc sobie z nadmiernym apetytem?

witam pisze ponieiwaz mam problem dotyczacy mojej wagi.waże 85 kilo przy wzroscie 168 weim ze jest to spora nadwaga ,uwazam ze mam problem z apetytem nadmiernym apetytem ,kiedys mialam wage 55 kilo nieiwiem dlaczego tak diametralnie moj apety sie tak zwiekszyl co moge zrobic by obnizyc swoj apety ,z goiry dzoekuje za pomoc

Szanowna Pani,

radziłabym zwrócić uwagę na to czy nie zajada Pani stresów. Jest to najczęstsza przyczyna tycia w przypadku kobiet.

Warto byłoby też zrobić badania w kierunki kandydozy. Być może nadmiernie rozprzestrzenione drożdżaki w Pani organizmie są odpowiedzialne za wzmożony apetyt.

Pozdrawiam