Jak poradzić sobie po rozstaniu z partnerem?

Byłam z chłopakiem rok czasu zerwał ze mną kilka dni temu nie mam , pojęcia o co mu chodzi twierdzi ze pisz do wszystkich wokoło ale tak nie jest ;( Brakuje mi go straszne nie chce być natrętna ale pisz do niego setki SMS-ow ale dziś mi przeszło nie napisałam mu żadnego esa ani nic . po prostu chce sobie odpuścić , on stwierdził ze mam du dać , zatęsknić niestety czy to warto było się rozstawać zadałam mu takie pytanie niestety nie dostałam odpowiedzi nie wiem co mam robić jestem załamana ; (

Mgr Anna Rossa Psycholog, Katowice

To zupełnie naturalne, że czuje się Pani załamana, ale jeśli już po kilku dniach zaczyna Pani odpuszczać, to wygląda na to, że psychika pracuje nad tym problemem i możliwe, że za następne parę tygodni będzie mieć Pani o wiele więcej dystansu i pomysłów na swoje życie bez chłopaka.
Z opisu wynika, że chłopak chyba sam niebardzo wie czego chce w relacji z Panią, może nałożyło się to na jakieś jego osobiste problemy. Proponuję iść za tym odpuszczeniem i obserwować, co czas przyniesie.