Jak poradzić sobie po zerwaniu z chłopakiem?

Byłam z chłopakiem 2 lata,byliśmy zaręczeni. W poniedziałek pisał mi,że kocha i pokazywał a we wtorek powiedział że uczucia wygasły. Nic z tego nie rozumiem czy tak po prostu może być?jak się pozbierać?teraz jesteśmy dla siebie obcy..

Nic dziwnego, że jest Pani zdezorientowana i nie rozumie Pani zmiany w zachowaniu partnera. Tak nagła i drastyczna zmiana postawy partnera musiała być dla Pani szokująca. Została Pani porzucona bez słowa wyjaśnienia, przez bardzo bliską i ważną osobę, którą wydawało się, że zna Pani bardzo dobrze. To bardzo trudne i bolesne doświadczenie.
Zachęcam Panią, aby poszukała Pani wsparcia wśród rodziny i przyjaciół. Dużo łatwiej jest zmagać się z tak dużym ciężarem, gdy mamy przy sobie kogoś bliskiego. Proponuję także zgłosić się do psychoterapeuty, który pomoże zrozumieć to bolesne wydarzenie, udzieli Pani wsparcia na ten niezwykle trudny czas po rozstaniu, pomoże Pani odzyskać równowagę po tak diametralnej zmianie w Pani życiu, oraz wspomoże w przepracowaniu żałoby po związku.

Witam, rozumiem że czuję się Pani źle, nie potrafi zrozumieć czemu się tak stało. Proszę skorzystać z pomocy psychologicznej, wsparcia rodziny, przyjaciół aby uzyskać tak potrzebne w tej chwili Pani wsparcie.
Pozdrawiam serdecznie

Dzień dobry.

Myślę, że warto porozmawiać z jakąś ważną dla Pani osobą np. przyjaciółka, rodzic, rodzeństwo.
Proponuję też wizytę u psychologa - psychoterapeuty
Pomocna może być też infolinia 116 123 czynna codziennie od 14 do 22 (koszt połączenia bezpłatny).

Życząc odwagi i nadziei na lepsze dni,
Dariusz Pysz-Waberski