Ciężka sytuacja - jak się pozbierać?

Witam, mam 25 lat, głupio mi o tym mówić, ale nie mam się do kogo z tym zgłosić, wiec tak: miałem romans z kuzyna żoną, to trwało jakieś 4 lata, zaszła w ciąże ze mną, urodziła córkę zakończyłem ten związek całkiem niedawno. Poznałem dziewczynę, też po przejściach, po prostu nie wiem jak z nią mam rozmawiać - cały czas mam jakiś w sobie żal, ale to nie wszystko… 2 lata temu straciłem brata, mieliśmy wpadek, ja przeżyłem, ale mój młodszy brat zginął na miejscu. Nie mogłem sobie tego wybaczyć po tym wszystkim. Nie wiem jak mam się pozbierać. Doszły jeszcze moje kredyty - mam tak spaprane życie, że nie chce mi się o tym nawet pisać, już po prostu nie daję rady…

Witam!
Warto, żeby skorzystał Pan z pomocy psychologa. Życie nie szczędziło Panu trudnych doświadczeń, co powoduje obecnie poczucie beznadziejności i przytłoczenia. Pomoc psychologa może dać możliwość poprawy sytuacji i znalezienia rozwiązań dla wewnętrznych problemów.
Może Pan także korzystać z pomocy telefonów zaufania. Ważne, by znalazł Pan wsparcie i możliwość rozmowy o swoich problemach. Dzięki temu może Pan pozytywnie wpłynąć na Pana psychiczną sytuację oraz na relacje z innymi ludźmi.

Pozdrawiam

Dzień dobry.
Z tego, co Pan napisał rozumiem, że jest Panu nad wyraz ciężko w tej sytuacji.
Proszę spróbować wizyty u psychoterapeuty albo psychotraumatologa - psychologa.
Może Pan też skorzystać z bezpłatnych infolinii pomocy psychologicznej np. Kryzysowy Telefon Zaufania - 116 123 - czynny codziennie od 14 do 22.
Życzę wytrwałości, odwagi i powodzenia.
Dariusz Pysz-Waberski