Jak poradzić sobie z tym, że moja była dziewczyna chciała się zabić?

Moja była dziewczyna chciała popełnić samobójstwo… Była pijana. Podeszła do mamy i się z nią pożegnała. Brat ją znalazł w komórce jak wisiała na sznurku, mama ją szybko odcięła… Przeżyła, jest na OIOM-ie. Co mam zrobić? Źle mi z tym, nie radzę sobie. To wszystko się działo 11 października.

ponad rok temu

Witam!

Przeżycie takiego wydarzenia wywołuje ogromny stres. Pana emocje i odczucia przez jakiś czas będą bardzo silne. Może Pan skorzystać z pomocy telefonu zaufania i porozmawiać ze specjalistą. Jeśli ma Pan taką możliwość, to zachęcam do wizyty u psychologa. Pomoc specjalistów powzwoli Panu sprawnie poradzić sobie z emocjami i stresem związnych z próbą samobójczą dziewczyny.

Pozdrawiam