Jak poradzić sobie z krytyką innych?

jak poradzic sobie z krytyka z przeszlosci przez bliska osobe w rodzinie, nie potrafie teraz w pracy wytrzymac krytyki, unikam pracy, unikam ludzi, izoluje sie

Jeśli krytyka z przeszłości uniemożliwia Pani normalne funkcjonowanie, to trzeba wybrać się do psychoterapeuty, aby przepracować te negatywne doświadczenia. Pozdrawiam i życzę powodzenia!