Jak postąpić z partnerką po zdradzie?

Witam jesteśmy razem z partnerka kilka lat. Ostatnio pod wpływem alkoholu zdradzilem ja. Powiedziałem jej o wszystkim. Podczas rozmowy uswiadomilismy sobie jak w pewnym momencie mimo pozornego szczęścia oddalilismy się od siebie. Zrozumiałem jak bardzo jej nie docenialem w sposób w jaki powinienem. Czuła się przy mnie mniej wartościowa. Zrozumiałem też w momencie gdy mogę wszystko stracić jak bardzo ją kocham i nie wyobrażam sobie aby mogło jej zabraknąć w moim życiu. Powiedziała mi że nie wie czy nasza wspólna przyszłość jest możliwa. Wiem że wciąż mnie kocha ale boi się że będziemy ranić się jeszcze bardziej. Co mam zrobić aby udowodnić jej ze moje słowa nie są puste że nie chce bez niej żyć.

Dzień Dobry Panu,

Dziękuję Panu za kontakt :)

W odpowiedzi na Pana pytanie, jest przyczyna i skutek tej przyczyny...,
Warto byłoby rozważyć terapię par, do czego zachęcam.

Z Pana relacji wnioskuję, że wyciągnął Pan konstruktywne wnioski ze zdarzenia oraz, że Państwu nadal na sobie zależy.

Z życzeniami powodzenia, żeby się Państwu udało!

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605