Jak naprawić naszą relację po zdradzie?

Witam. Jestem ze swoją dziewczyną od 5 lat. Jest to ciepła, lecz zamknięta w sobie osoba. Parę tygodni temu doszło do zdrady z mojej strony. Wynikła ona z nadmiaru alkoholu, ale również z braku zainteresowania i z blokady seksualnej mojej kobiety. Żałuję że do tego doszło jestem tym załamany i chce do niej za wszelką cenę wrócić. Utrzymujemy kontakt, ona mi wybaczyła i raz się spotkaliśmy, lecz ciągle mi mówi bym dał jej czas. Czy jest jakiś sposób na naprawę tego co zniszczone?

Dzień Dobry Panu,

Z Pana relacji wnioskuję, że wyciągnął Pan wskazówkę rozwojową z zaistniałego zdarzenia.

Co Pan może?
Nie pozostaje Panu nic innego, jak przyjąć do wiadomości wątpliwości Dziewczyny i potrzebę czasu.

Myślę, że wskazana byłaby szczera, otwarta i nie oceniająca rozmowa
z Dziewczyną o swoich potrzebach/pragnieniach, co i jak moglibyście
poprawić w Waszej relacji (jeśli byłaby taka możliwość).

Serdeczności i tylko powodzenia Panu życzę,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605