Jak postępować podczas gorączki u osoby z astmą?

Witam ,piszę z zapytaniem moja mama choruje na astmę przeziębiła się wezwałam pogotowie w szpitalu dostała kroplówke i inhalacje oraz przepisano jej lęki :MACROMAX ENTORDIL EUPHYLLIN LONG PULMICORT do inhalacji zaczęła stosować ale twierdzi że czuję się gorzej a dzisiaj dostała gorączkę 37.9 .Proszę o pomoc nie wiem co robić.

Witam!
Koniecznie proszę zgłosić się do lekarza pierwszego kontaktu, lub zgodnie z nowymi wytycznymi oddział z którego wyszła powinien poprawić swoje leczenie - jest to tzw. ciągłość opieki i leczenia.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.