Jak pozbyć się brzucha w 5 dni?

Mam 14 lat, 172 cm wzrostu i 65 kg wagi. Moja figura jest bardzo dobra poza tym, że mam za duży brzuch. Chciałabym pozbyć się go do rozpoczęcia roku szkolnego. Wczoraj postanowiłam przez te 5 dni robić 50 brzuszków co godzinę, czyli jakieś 650 dziennie, ale potem zrezygnowałam. Co mam zrobić, żeby osiągnąć swój cel?

Witam serdecznie,

niestety w 5 dni niewiele da się zrobić. Kształtowanie mięśni brzucha jest procesem długotrwałym i musisz na to poświęcić kilka miesięcy. Jeśli będziesz ćwiczyć co godzinę, po prostu się przetrenujesz i będziesz się źle czuć.

Większe urozmaicenie ćwiczeń na mięśnie brzucha znajdziesz na stronie www.abccwiczenia.pl.

Wybierz dodatkowo jakiś rodzaj aktywności fizycznej np. bieganie, pływanie, jazda na rowerze  i postaraj się przynajmniej 3-4 razy w tygodniu być w ruchu, aby spalać tkankę tłuszczową.

Zapoznaj się z lekturą: Sposoby na płaski brzuch

Pozdrawiam