Jak pozbyć się tików nerwowych pod okiem?

witam chciałbym zapytać jak pozbyć się tików nerwowych pod oczami

Niestety nie pisze Pan jak dokładnie wyglądają te "tiki" - czy jest to poruszanie okiem, czy jest to drżenie mięśni. W związku z tym trudno coś konkretnego poradzić. Jeżeli czuje Pan drżenie mięśni powiek, może to oznaczać niedobór pewnego rodzaju minerałów (potas, magnez) i ich wprowadzenie do organizmu powinno zniwelować problem. Jeżeli natomiast są to tiki innego rodzaju - warto pomyśleć o wizycie u neurologa. Pozdrawiam.