Jak prawidłowo odżywiać wcześniaka?

Witam, jestem mama 5 tygodniowego wczesniaka dziewczynki. Neonatolodzy kazali nam podawac debridat oraz actiferol 7 mg do 1 roku zycia, mleko bebilon pepti. Gdy wyszlismy do domu zaczely sie problemy z brzuszkiem i mleko zostalo zmienione na nutramigen1 lgg. Pediatra kazal odstawic tez debridat i zelazlo, czy jest to dobre postepowanie chcialam skonsultowac

Lek. Katarzyna Szymczak

Raczej można odstawic i obserwować, jeśli dalej będą problemy z karmieniem, z brzuszkiem znów włączyć debridat.
Pozdrawiam