Jak przekonać swoją dziewczynę fo kontynuacji związku?

Witam , mam problem w związku, spodziewam się dziecka za 2 msc rozstalismy się z dziewczyną ponieważ w naszym związku problem był taki że kilka razy ja oklamalem . Kocham moją dziewczynę i chciałbym wychowywać z nią wspólnie nasze dziecko ona mówi mi to samo że mnie kocha lecz twierdzi że nie potrafiłbym utrzymać rodziny i ona zostaje z rodzicami . Spotykamy się ponieważ nosi też moje dziecko w brzuchu jest dobrze zachowujemy się jak normalna para po powrocie do domu już pisze że wszystko nie ma sensu i jej rodzice pomogą . Wspomnę też że mam źle relacje z rodzicami dziewczyny

Gdy w grę wchodzi kłamstwo w związku, czasem trzeba długiego czasu, by odbudować zaufanie. Proszę być cierpliwym, oferować pomoc, wsparcie. Warto też się zastanowić, jak Pan widzi siebie w roli ojca, jak chciałby Pan się w to zaangażować. Odpowiedzialnym zachowaniem z pewnością zjedna Pan sobie zaufanie dziewczyny i jej rodziców.