Jak przestać zdradzać żonę?

Witam. Mam 36 lat. Kocham żonę i Córkę ale zdradzam żonę, a przynajmniej zdradzałem, do wczoraj kiedy żona odkryła moje konto na jednym z portali. Nie jednokrotnie sobie obiecywałem że już więcej robić tego nie będę, a po jakimś czasie znów się w to pakuje. Przez co Cierpi moja rodzina. Jak mogę sobie z tym poradzić? Gdzie szukać pomocy? Jestem z okolic Częstochowy

Warto zgłosić się do psychologa, psychoterapeuty. Przyjrzenie się głębszym przyczynom trudności w utrzymaniu wierności (które mogą wynikać np. z cech osobowości) pozwoli Panu podjąć pracę nad sobą, a tym samym otworzyć drogę do trwałej zmiany.