Jak przetrwać rozłąkę z ukochanym?

Witam, mam problem z przetrwaniem nawet krótkich rozłąk z ukochanym, kiedy nie ma go w nocy obok nie mogę spać, ciągle o nim myślę i wyczekuje choćby SMS lub połączenia, nie mogę cały czas spać u niego ponieważ mieszka on z rodzicami, moja teskonota przeszkadza mi by normalnie funkcjonować, ciągle płacze i czekam az znów się spotkamy

Dzień dobry. Pani opis nie wskazuje na zwykłą tęsknotę, ale raczej na ogromne cierpienie związane z krótkimi nawet rozstaniami (czyli naturalną częścią związku). Proszę rozważyć konsultację psychologiczną celem omówienia sytuacji i znalezienia rozwiązań. Przyczyna takiej reakcji może być różna, więc trudno mi ją tutaj sugerować, a bez jej ustalenia trudno także o rozwiązania. Pozdrawiam.