Czy konsultacja z psychologiem mi pomoże?

Jestem osoba niepełnosprawna Przez pandemie całkowicie przestalam wychodzić z domu. Do tego jeszcze jest zima krótkie dni Boje się ze nigdy się to nie skończy Nie mogę spać nie mam apetytu nie chce mi się wstać z lóżka nawet Czy pomoc psychologa cos da, Bo moja rodzina to bagatelizuje każą mi się pozbierać

Konsultacja psychologiczna wydaje się być dobrym pomysłem. Specjalista oceni, czy i w jakim zakresie może Pani pomóc.

Dzień dobry, pomoc psychologiczna może pomóc. W trakcie rozmowy będzie miała Pani możliwość podzielenia się swoim doświadczeniem, odczuciami. Zastanowić się jakie podjąć kroki aby zmienić swoją sytuację.

Pozdrawiam

Dorota Nowacka