Co zrobić z nawracającym lękiem i smutkiem?

Dzień dobry co zrobić jeśli mam ciągle nawracajace myśli, lęk, smutek chodzę do psychiatry lecz on mi tylko przepisuje dalej leki (setaloft), a ja czuję że one mi już nie pomagają i tylko mi się teraz pogorszyło, błagam co robić ponieważ teraz jest kiepsko, praktycznie jak na początku choroby. Do kogo się udać psycholog, czy zmienić psychiatrę?

Witam, poza leczeniem farmakologicznym dobrze jest korzystać z pomocy psychologicznej. Będzie miał Pan możliwość podzielić się z terapeutą swoimi wątpliwościami i zastanowić się jaka forma pomocy będzie najbardziej skuteczna.

Pozdrawiam

Dorota Nowacka