Jak przytyć i jednocześnie zredukować drugi podbródek?

jak tyć jednocześnie redukując druga brodę???

Witam, w celu zwiększenia masy ciała należałoby najpierw dokonać analizy dotychczasowego sposobu żywienia i sprawdzić jakie błędy Pani popełnia, których składników odżywczych jest za mało. w tym celu prosze wypełnić dzienniczek żywieniowy. Kwestia drugiego podbródka to raczej sprawa kosmetyczna, tym bardziej, ze domyślam się, iz nie jest Pani osobą otyłą, więc tzw,drugi podbródek to raczej nie nadmiar zgromadzonej tkanki tłuszczowej.

Serdecznie pozdrawiam i zapraszam na www.dietoterapia.waw.pl