Jak przytyć kilka kg?

Witam, Moim problemem jest waga 51 kg przy wzroście 172 cm jestem,chce przytyc parę kilo proszę o pomoc

Witam,

Udzielono zbyt mało informacji, aby móc skonstruować pomysł racjonalnego żywienia dostosowany indywidualnie do osoby. Proszę doprecyzować pytanie z zawarciem informacji o sposobie Pani/Pana odżywiania - kiedy spozywane są posiłki, jak one wyglądają, jak są przyrządzane, a także wspomnieć o istniejącej aktywności fizycznej, jeżeli taka jest. Informacje powinny zawierać także kwestię schorzeń przewlekłych-czy są lub czy ich nie ma. Można także udać się do dietetyka w swoim mieście aby wykonać analizę nawyków żywieniowych, być może wystarczy wyłapać popełniane błędy żywieniowe. Oczywiście zapraszam również do konsultacji on-line na stronie www.dualmed.pl

Witam, proszę o wypełnienie kilkudniowego dzienniczka żywieniowego z podaniem dokładnym wszystkich zjadanych produktów, potraw. To niezbędny warunek, by ocenić czy Pana sposób żywienia zaspokaja potrzeby młodego organizmu.

Serdecznie pozdrawiam i zapraszam na www.dietoterapia.waw.p