Jak radzić sobie z kompulsywnym objadaniem?

Witam. Od 6 miesięcy mam problem z kompulsywnym objadaniem. Przedtem prowadziłam zdrową dietę (schudłam 15 kg i jadłam 2000kcal), jednak coś we mnie pękło i nie mogę tego zapanować. Kiedy najdzie mnie ochota na podjedzenie czegoś, dosłownie rzucam się na wszystko bez żadnego namysłu i przestaję dopiero kiedy się zapcham. Niestety nie mam teraz możliwości udać się do psychologa, jednak chcę zwalczyć ten problem tylko nie wiem jak zakończyć te napady, bo zwykle dzień/ dwa diety i znowu to samo (ostatnio nawet napady zdarzają się codziennie, od czasu do czasu z dziennymi przerwami). Obecnie ważę 62 kg przy wzroście 168 cm(od początku napadów przytyłam 10kg). Proszę o pomoc, pozdrawiam.

Dzień dobry.
Niestety często trudno jest poradzić sobie z problemami z jedzeniem bez specjalistycznej pomocy. Jeśli obecnie nie ma Pani możliwości skorzystać z pomocy psychologa, psychoterapeuty to zachęcam do zapoznania się z książką pt. Jak pokonać objadanie się.Autor Ch.G.Fairburn. Książka opisuje m.in.problem napadowego objadania oraz mechanizmów podtrzymujących. Może być to dla Pani dobry wstęp do zrozumienia problemu.
Pozdrawiam serdecznie,
M.Kesek-Strozik