Jak radzić sobie z lękiem przed studiami?

Jutro zaczynam studia, dokładnie pierwszy rok, bo niedawno zdałam maturę. Panicznie się boje. Boje się ludzi bo nikogo absolutnie nie będę tam znać (uczelnia jest bardzo daleko od mojego domu), boje się ze będzie nawał nauki i nie dam sobie rady, boje się ze spóźnię się na zajęcia, ze nie będzie mi się podobało itd. Stresuje się strasznie... Proszę o pomoc co mam zrobić żeby się uspokoić?

Dzień dobry
W najbliższym czasie czeka Panią dużo zmian. Nowi ludzie, nowe miasto, zupełnie nowa sytuacja. To wszystko sprawia, że odczuwa Pani dużo lęku. Polecam konsultację psychologiczną w celu zmniejszenia lęku i poprawy samopoczucia.
Pozdrawiam
Justyna Żebrowska-Naklicka