Jak radzić sobie z niską samooceną i trudnościami w relacjach z ludźmi?

Czy ja jestem normalna,ciągle się nad sobą rzczulam,mam wszystkiego dość i nie chce mi się nic,boje się rozmawiać z ludźmi ,jestem sama pracuje ,mieszkam z mama boje siw o to czy nie stracę pracy o to co ze mną będzie dalej ,jak utrzymam siebie i mamę,nie potrafią zainteresować mężczyzny sobą,nawet nie próbuje,choć chciałabym być z kimś ale uwarzam ze jestem zbyt porabana zeby z kimś być,nie wierze w siebie ,zakochałam się w nie odpowiedniej osobie to nie ma przyszłości czemu ja taka jestem hak się zmienić bardzo siebie obwiniam o wszystko i gnebie siebie na różne sposoby,jestem dla siebie nie mila,jak to zmienić nie mam żadnych zalet,chciałabym czasami zeby moje życie się juz skończyło,jest dość zalosne,moze A bardzo koncentruje się na negatywach i pirdolacg zamiast zacząć żyć naprawdę.

Mgr Monika Hibner

Witam,

zachęcam Panią do skorzystania z pomocy psychoterapeuty. Mogłaby Pani przyjrzeć się swoim uczuciom i przepracować przekonania na swój temat tak aby przestały być dla Pani ciężarem a były wsparciem.

Pozdrawiam,
Monika Hibner

Dzień dobry.

Pani opis wskazuje, że byłoby zasadne skorzystanie z konsultacji psychologicznej i prawdopodobnie poddanie się terapii, podczas której mogłaby Pani nabrać więcej mocy i odważniej stawiać czoła codziennym trudnościom.

Pozdrawiam.

Witam,
zachęcam serdecznie do wizyty u psychologa. Niska samoocena, brak akceptacji własnej osoby, brak sensu życia czy błędne przekonania na własny temat to obszary, z którymi będzie trzeba popracować.
Ponieważ mamy wpływ na swoje myśli a dzięki temu również na swoje emocje, przy odpowiednim zaangażowaniu się Pani w terapię znacznie poprawi się jakość Pani życia.

trzymam kciuki
Aneta Kaluba
www.zmianamyslenia.pl