Jak samemu poradzić sobie z uzależnieniem od alkoholu

Dzien dobry, mam 23 lata, pochodze z okolic Warszawy i wydaje mi się, że mam problemy z alkoholem. Jak sobie z tym samemu poradzić?

Dzień dobry, obawiam się, że nie ma prostych technik czy sposobów aby samemu poradzić sobie z uzależnieniem. Pan już zrobił duży krok ponieważ przyznał pan sam przed sobą, że problem istnieje. Zachęcam pana do kontaktu z terapeutą ds uzależnień w pobliżu pana miejsca zamieszkania, pomoże on panu poradzić sobie z problemem. Pozdrawiam.