Jak schudnąć 13 kg w 3 tygodnie?

Witam, potrzebuję natychmiastowej pomocy. Muszę schudnąć 13 kg w 3 tygodnie i nie wiem, jak to zrobić. Znaczy wiem wszystko o dietach i ćwiczeniach, wyczytałam z biologi człowieka i z tego zdawałam maturę. Wiem, że trzeba ćwiczyć, regularnie jeść. Ale największy problem to psychika, jeszcze 2 miesiące temu byłam szczęśliwa, miałam 43 kg i wszystko było ok. Ale ostatnio przytyłam z 10 kg, mam ok. 50, jestem załamana, chcę się powiesić. Ma to związek z przeprowadzką itd. Załamałam się nie chciało mi się ćwiczyć, chociaż wcześniej regularnie to robiłam. Wszystkie smutki i problemy zajadałam, i doszłam do 50 kg. Nie mogę patrzeć na siebie w lustrze, płaczę i chcę się zabić, i dalej jem. To silniejsze ode mnie, jak 1 dzień jest lepiej, to kolejnego znów się obżeram, potem wymiotuję albo i nie, i mam ochotę się zabić, nie wiem co robić. Pomocy! Z góry dziękuję, jesteś moją ostatnią nadzieją. Pozdrawiam, spasiona191

KOBIETA ponad rok temu

Witam,
tak szybki ubytek masy ciała nie będzie dla Ciebie korzystny, ponieważ może odbić się negatywnie na Twoim zdrowiu, a także spowodować efekt jojo. Zwiększeniem masy ciała o 10 kg w ciągu 2 miesięcy to bardzo dużo. Musisz jednak pamiętać, że utrata zbędnych kilogramów odbywa się dłużej niż przybieranie. Dlatego musisz postawić sobie realne cele i założenia.
Pomóc może Ci w tym dietetyk oraz psycholog, którego porada może być bardzo przydatna i jakże skuteczna. Poradnie dietetyczne oferują czasami także pomoc psychologa, do którego warto się wybrać. Także kontakt z dietetykiem jest w Twoim przypadku szczególnie polecany.
Nie możesz stosować restrykcyjnych i głodówkowych diet odchudzających, ponieważ może to mieć efekt odwrotny od zamierzonego. Zatem nie odchudzaj się na własną rękę i skorzystaj z pomocy specjalisty.
Pozdrawiam