Jak schudnąć 4 kg w 3 dni?

Wiem, że jest to krótki termin. Ale niestety 20 stycznia, szykuje mi się impreza. Mam 19 lat 172 i ważę 70 kg. Niby nie mam nadwagi ale są to jednak bujne kształty, a chciałabym się ładnie zaprezentować. Nie, zależy mi na zdrowej diecie chcę tylko szybki efekt. Proszę tylko nie pisać mi o gotowaniu na parzę rybach i chudym mięsie bądź 5 posiłkach dziennie. Mogą być jakieś wafle ryżowe, itp. "suche" rzeczy bo nie mam czasu na gotowanie. Proszę też mnie nie krytykować. Wiem jakie mogą być skutki.
19 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Aby schudnąć 1 kg należy spalić ok. 7000 kcal. Żeby schudnąć 4 kg w 3 dni musiałaby Pani wytworzyć deficyt 28 000 kcal, co jest równoważne np. 56 godzinom pływania. Oznacza to, że przez 3 dni musiałaby Pani nic nie jeść i pływać 19 godzin na dobę. Jak sama Pani widzi, jest to niemożliwe, ponieważ żaden organizm tego nie wytrzyma.