Jak schudnąć i jak polubić swoje ciało?

Dzień dobry! Jestem kobietą w wieku 20 lat. Mam 180 cm wzrostu i ważę 80 kg. Bardzo bym chciała trochę schudnąć, ponieważ źle się czuję w swoim ciele, nie potrafię się przez to cieszyć życiem i znaleźć partnera. Moim największym problemem jest to, że pracuję w cukierni i niestety muszę często próbować niektórych wyrobów. Problemem jest też nadmierny apetyt na słodycze i zajadanie stresów. Stosowałam już wiele diet, które na dobre mi nie wyszły. Swój dzień zaczynam o 4 rano i pory posiłków mam bardzo różne, ponieważ w pracy nie mam czasu na jedzenie. Bardzo proszę o pomoc. Zależy mi na tym, żeby schudnąć i zaakceptować siebie i móc cieszyć się z życia.

Witaj! W procesie odchudzania istotną rolę odgrywa aktywność fizyczna, gdyż poprawia przemianę materii, oraz kształtuje ciało. Dlatego też co 2-3 dzień powinnaś co najmniej 1 godzinę dziennie przeznaczyć na ćwiczenia. Na sali fitness siłowni możesz spotkać swoją 2 połówkę. W trakcie ćwiczeń w organizmie wydziela się serotonina poprawiająca nastrój. Według obliczeń Twoja masa ciała powinna wynosić 72 kg. Zmień swoje dotychczasowe nawyki żywieniowe. Staraj się jeść 5 posiłków w ciągu dnia. Spożywaj zawsze śniadanie w ciągu 30 minut od przebudzenia, a kolację na 2 godziny przed snem. Zapoznaj się z informacjami zawartymi w artykule Zdrowe odchudzanie http://portal.abczdrowie.pl/zdrowe-odchudzanie i wprowadź je w życie. Staraj się spożywać jak najwięcej brokułów, czarnej porzeczki, malin, chrzanu, szpinak, pomidory, bowiem są źródłem falawonoidów pomagających zrzucić tkankę tłuszczową. Pij w ciągu dnia 2 filiżanki zielonej herbaty oraz 350 ml herbaty pu -erh. Zapisz się również do kosmetyczki i zmień fryzurę. Zmiana nastawienia do siebie - akceptacja własnego ciała spowoduje że będziesz przyciągała inne osoby do siebie. Powodzenia, mgr Aneta Kościołek