Jak schudnąć z wagi 120 kg?

witam. potrzebuje pomocy. mam 163 wzrostu i ważę 120kg. chciałabym schudnąc, ale nie wiem jak to zrobić. pacuję po 12h (siedzę przy komputerze), spędzam 3h w autobusie... a w dni wolne leżę bo jestem ciągle zmęczona. jem dużo w domu (podejrzewam że z nudów), a w pracy tylko jedną kanapkę co 3h. jak mogę zrzucić kilogramy? co jeść? jak? kiedy? nie mam możliwości ćwiczeń, ani siłowni więc może jakieś spacery? tylko jakie długie i kiedy?

Dobry wieczór,
Pierwszy etapem powinno być wykonanie przez Panią wyników badan krwi, następnie analiza tychże wyników.
Następnie należy przyjrzeć się Pani nawykom żywieniowym i stylowi życia.
Z samego opisu ciężko będzie udzielić Pani porady, za dużo zmiennych ma wpływ na Pani stan zdrowia i na osiągniecie redukcji masy ciała. Zachęcam do konsultacji z dietetykiem, celem dietoterapii.
Pozdrawiam serdecznie