Jak sobie pomóc przy padaczce?

Dzień dobry mam padaczkę od 2005 roku. Onecnie pracuje jestem młoda osoba zażywam leki regularnie chodz nieraz mam napady ostatnio mialem pól roku temu ale wtedy to bylo codziennie przez pelne dwa tygodnie. Chcial bym sie podjąć takiej operacji zeny ja wyeliminować jestem juz zmeczony takim życiem proszę o pomoc mam dzieci na utrzymaniu i żonę a pracodawca mnie coraz bardziej odsowa od pracy prosze o pomoc błagam zoperujcie mnie

Dopóki jest Pan w sytuacji wydaje-się-bez-wyjścia, proszę sobie pomóc, konsultując się ze specjalistą "od duszy". W sytuacji takiego obciążenia: odpowiedzialnością, niewiadomą, niepewnością, poczuciem braku kontroli, może czyjaś nieoceniająca i rozumiejąca uwaga pozwoli zdjąć z Pana część ciężaru.

http://www.krakowpsycholog.com.pl/