Jak spalić tłuszcz odkładający się w klatce piersiowej i dolnej partii brzucha?

Witam, Mam 19 lat,waze 73 kg,mierze 179 cm,nie jestem zadowolony ze swojej wagi a przede wszystkim z tluszczu ktory odklada sie w klatce piersiowej i dolnej partii brzucha. Jak spalic tluszcz z tych miejsc? Tluszcz na klatce jest dla mnie uciazliwy poniewaz wstydze sie przebierac na wfie,plywac na basenie. Probowalem biegac jednak przy intensywniejszym treningu mam problem z kolanem.

Witam,
nie ma sposobu na pozbycie się tłuszczu z konkretnego miejsca. W Pana przypadku nie powinno być to trudne. Konieczny będzie wysiłek kardio około 3-4 razy w tygodniu plus ćwiczenia wzmacniające mięśnie klatki piersiowej, grzbietu i brzucha. Skoro bieganie za mocno obciąża stawy proponuję rower lub szybkie spacery.
Nie bez znaczenia jest też odżywianie, proszę postawić na zdrowe, racjonalne posiłki. Małe porcje jedzone 4-5 razy dziennie.
Powodzenia!