Tłuszcz na brzuchu u szczupłej osoby

w ciągu 2 lat,po odstawieniu leku(przytyłam po nim 15kg),schudłam 20 pod kontrolą lekarza.schudłam samoistnie,teraz waze mniej niz przed przytyciem(54 kg/170cm).dolna granica normy.sadło to mój kompleks,nie widze bielizny brzuch ją zasłania.jestem chuda,mam mało tłuszczu ze wzgledu na "kumulacje"go w oponach)ostatnie 7kg zgubilam po zdrowej diecie i cw.jestem jak patyk,brak proporcjibrzuch sie wylewa.nie chce dalej chudnac ogolnie,jestem zadowolona z reszty prócz brzucha,co robic? nadal cwicze

Witam Panią,

Brzuch jest tą partią ciała którą najtrudniej wymodelować. Jest to jednak możliwe dzięki zdrowej i odpowiednio zbilansowanej diety. W jadłospisie nie mogą pojawiac się produkty bardzo tłuste, silnie przetworzone i bogate w cukry proste.
W tym momencie posiadam zbyt mało informacji na Pani temat, aby ustalić konkretny jadłospis. Skuteczna dieta powinna być dobrana pod względem Pani zapotrzebowania energetycznego. Musiałabym zebrać wywiad żywieniowy i zdrowotny. Jeżeli byłaby Pani zainteresowana zachęcam do kontaktu drogą mailową.
joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk