Jak ćwiczeniami modelować brzuch?

Witam. Mam 165cm wzrostu i ważę 52kg, mimo to jestem chuda jak patyk i wszyscy mi to powtarzają. Mój brzuch jednak nie jest dobry. Mam okropna oponke, jest to mój wielki kompleks. Jem sporo nawet bardzo dużo o pije dużo coli, czy jest sposób aby mieć ładne ciało np. Nogi i szczuplejszy brzuch? Czy ćwiczenia na brzuch bez diety pomogą? Pozdrawiam

Witam Panią,

Po pierwsze powinna Pani odstawić cole. Myślę, że to ona oraz niezdrowe jedzenie są głównym winowajcą Pani kompleksu. Same ćwiczenia przy złej diecie dużo nie zdziałają. musi Pani połączyć systematyczną aktywność fizyczną i zdrową dietę. Powinna Pani jeść regularnie a posiłki powinny być odpowiednio zbilansowane. Pisze Pani iż jada dużo a nawet bardzo dużo i to błąd. Należy jeśc częściej ale mniejsze porcje. Najwyraźniej nadmiar tkanki tłuszczowej odkłada się u Pani głównie na brzuchu.

W tym momencie posiadam zbyt mało informacji na Pana temat, aby ustalić konkretny jadłospis. Skuteczna dieta powinna być dobrana pod względem Pana zapotrzebowania energetycznego. Musiałabym zebrać wywiad żywieniowy i zdrowotny. Jeżeli byłby Pan zainteresowany zachęcam do kontaktu drogą mailową.
joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk