Zjedzenie dwóch kawałków pizzy na diecie

mam 20 lat waze 63.900 mam 158 wzrostu mam diete duzo pije jem 3 posilki sniadanie obiad i owoce i wazrywa chcialabym shudnac wazyc 50 lub 60 kg czy jesli zjem w 1 dzien 2 kawalki pizzy capricore i potem pujde na spacer na pol godziny to nie przytyje o godzinie 16 zjem prosze o odpowiedz bardzo dziekuje i co robic by pozbyc sie brzucha napocztku wazylam 74 kg zanim diete zaczelam

Witam Panią,

Proszę się nie obawiać - zjedzenie pizzy raz na jakiś czas z pewnością nie spowoduje że Pani przytyje. Proszę tylko pamiętać aby nie sięgać po pizze zbyt często i aby po jej zjedzeniu nadal trzymać się wytycznych diety.
Pyta Pani też co zrobić ,,aby pozbyć sie brzucha'' - właśnie przejść na zdrową i odpowiednio zbilansowaną dietę oraz wprowadzić aktywność fizyczną.
W tym momencie posiadam zbyt mało informacji na Pani temat, aby ustalić konkretny jadłospis. Skuteczna dieta powinna być dobrana pod względem Pani zapotrzebowania energetycznego. Musiałabym zebrać wywiad żywieniowy i zdrowotny. Jeżeli byłaby Pani zainteresowana zachęcam do kontaktu drogą mailową.
joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk