Jak sprawić, by eks zechciał do mnie wrócić?

Jak sprawić by eks zechciał do mnie wrócić? Byliśmy względnie młoda para, ja 22 lata, on młodszy o 2, byłam jego pierwsza dziewczyna, pierwszy seks, pierwsze doświadczenia. To on od samego początku zabiegał o mnie, ja czułam się chyba zbyt pewnie. Po czasie zaczęłam się kłócić o byle pierdoły. Taki mam charakter. Nie mógł tego znieść..zerwał miesiąc temu. Mówi że nie chce mi dać szansy bo się boi, mimo moich zapewnień, że zrozumiałam błędy. Co robić?

Niestety w rozstaniach najtrudniejsze jest to, by zaakceptować decyzję byłego partnera. Jedyne co może Pani zrobić to pokazać swoimi zachowaniami, że się Pani zmieniła. Ale nie może być to natarczywe ani nachalne. I czekać. Być może były chłopak dostrzeże zmiany i zechce spróbować. A jeśli nie, to trzeba będzie się pogodzić z zaistniałą sytuacją. Pozdrawiam

Dzień Dobry Pani,

Co robić?
Skupić się na sobie i swoim rozwoju, być może Pani były Partner zatęskni za Panią?

Czego Pani serdecznie życzę,
irena.mielnik.madej@gmail.com