Jak sprawić, by moje ograniczenia nie przeszkadzały w życiu?

Jak sprawić, by moje ograniczenia nie przeszkadzały w życiu? Chodzi o te które wynikają ze względu na moją chorobę - shizofrenię paranoidalną, jak i te, które wynikają z mojego charakteru - niecierpliwość, introwertycyzm. One mnie bardzo bolą. Czuję się niepewna, bo nie jestem w stanie realnie ocenić własnych możliwości! Jak to zmienić?

Witam,
zachęcam Panią do skorzystania z pomocy psychoterapeuty. W pracy z takim specjalistą można zarówno popracować nad wtórnymi konsekwencjami zaburzeń psychicznych, takich jak schizofrenia, ale również nad rozwojem osobistym. Podjęta praca możne znacznie wpłynąć na sposób reagowania, który nie jest dla Pani satysfakcjonujący.
Z pomocy specjalisty może skorzystać Pani prywatnie, ale również w ramach refundacji NFZ (poprzez Poradnię Zdrowia Psychicznego).
Pozdrawiam
Agnieszka Nowogrodzka
http://poznacsiebie.pl