Jak stracić zbędne centymetry z ud?

Szczuple uda, kragla i jedrna pupa ??? Witam, mam 18 lat, przy wzroscie 167cm waze 52kg, mozna powiedziec ze to niewiele ale jednak nie zadowala mnie moja sylwetka a mianowicie uda i pupa. Probowalam wszelkiego rodzaju cwiczen lecz zamiast oczekiwanego efektu rozrosly sie miesnie przez co uda wydaja sie wieksze..pupa sie uniosla ale nic poza tym..dobijajace doleczki ktorych nie moge sie pozbyc..dodam ze jestem typem gruszki a podobno takiej to trudno z ud zrzucic zbedne centymetry Prosze o rade

Dzień dobry,

Twoja obecna waga jest prawidłowa, w stosunku do wzrostu.
Aby wysmuklić nogi, zalecane są ćwiczenia aerobowe np. fitness, bieganie, pływanie.
Ponadto ćwicz mięśnie wewnętrzne ud - nożyce pionowe, poziome.

Pozdrawiam,
Aneta Kościołek