Jak szybko schudnąć 6 kg?

Witam. Ważę 61kg przy wzroście 165. Chcialabym schudnąć 6kg. Ograniczylam slodycze, nie jem pieczywa, makaronow, tłustych potraw. Ćwiczę 30minut dziennie (biegam po domu). Czy to wystarczy?

Witam serdecznie!
Pani aktualne BMI (wskaźnik masy ciała) mieści się w normie- nie ma Pani ani niedowagi, ani nadwagi. Spadek masy ciała powyżej 6 kg może prowadzić do niedowagi. Może warto zastanowić się nad mniejszym ubytkiem masy ciała? Zachęcam do systematycznej aktywności fizycznej- dalsze ćwiczenia w domu, spacery, basen, fitness. Ograniczenie słodyczy, słodzonych napojów, tłustych potraw, dań typu fast-food powinno przynieść efekty. Istotne są również regularne posiłki (najlepiej 4-6 posiłków w odstępach nie dłużej niż 4 godziny). Proszę pamiętać o śniadaniu i ostatnim lekkim posiłku maksymalnie 2 godziny przed snem.
Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska

Witam. BMI Pani jest w normie,więc nie widzę potrzeby odchudzania, proponuję mniejszy ubytek ciała.Najlepiej jest ograniczyć słodycze,tłuste potrawy, jeść 5-6 posiłków.Pamiętać o śniadaniu i kolacji od 2-3 godz. od snu. Jeść więcej owoców i warzyw oraz o ćwiczeniach.Pozdrawiam